Fotografia wnętrz i obiektów

Dla kogo jest ta oferta?

Jeśli posiadasz obiekty turystyczne np. domki, apartamenty, pokoje, które wynajmujesz turystom i chcesz mieć profesjonalnie zrobione i obrobione zdjęcia, to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie.

Dlaczego mam płacić za fotografa…?

…Skoro mogę sobie zrobić zdjęcia telefonem. Oczywiście można robić zdjęcia telefonem, tym bardziej, że współczesne telefony mają coraz lepsze aparaty fotograficzne, ale sam sprzęt nie robi zdjęć. Warto skorzystać z usług profesjonalisty, ponieważ fotograf ma nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale posiada też wiedzę fotograficzną i profesjonalne, legalne oprogramowanie do obróbki zdjęć.

Czy wiesz jak:

✓ połączyć kilka zdjęć w jedną panoramę?
✓ precyzyjnie przyciąć kadr?
✓ wyprostować lecące ściany?
✓ pokazać dużo więcej szczegółów niż jest w stanie zarejestrować malutka matryca w telefonie?
✓ część zdjęcia wyostrzyć a część rozmyć w naturalny sposób, zwracając uwagę widza na konkretnych elementach zdjęcia?
✓ zrobić kilka ekspozycji jednego miejsca i zestackować w Photoshopie – np. pomieszczenia z oknem, tak żeby na zdjęciu widać było zarówno szczegóły wnętrza jak i to co jest za oknem, a nie tylko białą oślepiającą plamę?
✓ wyciągnąć szczegóły z zacienionych miejsc?
✓ przy tym wszystkim dalej mieć piękne i wysokiej jakości zdjęcie?

Jeśli nie, to zadzwoń do mnie [tel: 579 115-221], a umówimy się na spotkanie, na którym omówimy szczegóły sesji zdjęciowej.

Ile to kosztuje?

Cena jest ustalana indywidualnie, gdyż każdy obiekt jest inny, ma różną ilość domków, pomieszczeń, plenerów. Różne są też wymagania klientów. Jeden woli 4-5 ogólnych zdjęć, a inny będzie chciał po kilkanaście fotografii pojedynczego obiektu/wnętrza, od ogólnych do bardzo szczegółowych. Cena zależy też od tego, czy jest to tylko jednorazowe zlecenie, czy np 4 sesje sezonowe: wiosna, lato, jesień, zima.

Przykładowe zdjęcia