Fotografia komunijna i z chrztu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą fotografii komunijnej i z chrztu świętego

Cena za indywidualny reportaż komunijny lub chrzcielny wynosi 1000 zł. Każde zlecenie oparte jest na przejrzystej umowie, którą wcześniej udostępniam do wglądu. Umowa zabezpiecza interes nie tylko mój, ale przede wszystkim rodziców.

Na reportaż z komunii lub chrztu składają się zdjęcia z

  • uroczystości kościelnej (posiadam ukończony kurs fotografii liturgicznej, ale może się zdarzyć, że ksiądz nie wyrazi zgody, bo np. jest za dużo fotografów)
  • sesji plenerowej przed kościołem – może być przed i po mszy
  • lokalu/domu/restauracji z wręczania prezentów, krojenia tortu, w tym zbiorowe.

Mogę również zorganizować plenerową sesję komunijną w innym dniu niż I-sza Komunia Święta.

Co otrzymają rodzice?

Rodzicom oddaję od 30 do 50 zdjęć w wysokiej jakości w formie elektronicznej dostarczanej na eleganckim pendrive’ie, a także prywatną galerię internetową ze wszystkimi zdjęciami, którą można udostępnić swoim znajomym. Wykonuję również album lub fotoksiążkę z wybranymi zdjęciami w ilości 20 sztuk.

Dojazd na sesję

Dojazd do 50km od Soliny gratis, powyżej 50km płatny wg zużycia paliwa – na terenie Bieszczadów dojazd wszędzie gratis. Jeśli miejsce zdjęć jest oddalone więcej niż 200km od Soliny, to poproszę również rodziców o zapewnienie mi dwóch noclegów: jednego z piątku na sobotę, abym mógł przyjechać dzień wcześniej i wypocząć przed sesją, a drugi opcjonalnie po.

Jak wyglądam na sesji?

Ubieram się schludnie i elegancko, ale również tak, żeby nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi, choć z racji 186cm wzrostu i braku włosów na głowie nie jest to łatwe.

Mój sprzęt fotograficzny

Fotografuję przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Używam aparatów Nikon D750 i obiektywów Sigma Art 40mm, 85mm, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200. Ponadto na sali bankietowej korzystam z wysokiej klasy reporterskich lamp błyskowych Quadralite.