Reportaż ślubny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ślubną

Cena za typowy reportaż ślubny wynosi 4000 zł. Każde zlecenie oparte jest na przejrzystej umowie, którą wcześniej udostępniam do wglądu. Umowa zabezpiecza interes nie tylko mój, ale przede Państwa Młodych.

Na reportaż ślubny składają się zdjęcia z:

  • przygotowań
  • ślubu
  • wesela do oczepin – maksymalnie do godziny 1:00
  • pleneru w trakcie wesela.

Mogę również zorganizować plenerową sesję ślubną w innym dniu niż wesele. Ponadto chętnie wezmę udział w sesji narzeczeńskiej, która może się odbyć we wcześniej ustalonym terminie i miejscu.

Co otrzymają Państwo Młodzi?

Państwu Młodym oddaję 500 zdjęć w wysokiej jakości w formie elektronicznej dostarczanej na eleganckim pendrive’ie, a także prywatną galerię internetową ze wszystkimi zdjęciami, którą można udostępnić swoim znajomym. Wykonuję również album lub fotoksiążkę z wybranymi zdjęciami w ilości 20 sztuk.

Dojazd na ślub

Dojazd do 50km od Soliny gratis, powyżej 50km płatny wg zużycia paliwa. Jeśli miejsce wesela jest oddalone więcej niż 200km od Soliny, to poproszę również Państwa Młodych o zapewnienie mi dwóch noclegów: jednego z piątku na sobotę, abym mógł przyjechać dzień wcześniej i wypocząć przed ślubem, a drugi opcjonalnie po weselu.

Jak wyglądam na ślubie?

Ubieram się schludnie i elegancko, ale również tak, żeby nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi, choć z racji 186cm wzrostu i braku włosów na głowie nie jest to łatwe.

Mój sprzęt fotograficzny

Fotografuję przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Używam aparatów Nikon D750 i obiektywów Sigma Art 40mm, 85mm i Nikkor 24-70. Ponadto na sali weselnej korzystam z reporterskiej lampy błyskowej Quadralite.